Šlapimo nelaikymas moterims tai yra nemaloni problema

slapimo nelaikymasŠlapimo nelaikymas tai yra nealingas šlapimo išsiskyrimas, kurio nepavyksta suvaldyti savo valios pastangomis. Šlapimo nelaikymas moterims tai viena iš populiariausių ligų, kuri neigiamai veikia kenčiančios moters gyvenimo kokybę. Dažniausiai ši bėda kamuoja būtent moteris, vyrai šia liga sega kur kas rečiau.

Priežastys dėl kurių atsiranda šlapimo nelaikymas moterims:

  • Dubens organų netinkamas funkcionavimas;
  • Menopauzė;
  • Šlapimo sistemos infekcijos;
  • Hormonų sutrikimai.

Tinkamas šlapimo sistemos funkcionavimas priklauso nuo daugybės faktorių, vieno faktoriaus sutrikimas gali sukelti netinkamą visos sistemos veiklą. Šlapimo nelaikymas moterims tai šiuo metu yra viena iš svarbiausių socialinių-medicininių problemų. Moterys, kurios patiria įvairius šlapimo sistemos negalavimus labai dažnai patiria šlapimo sistemos nelaikymo simptomus. Tai moterims sukuria psichologinį diskomfortą, moteris gali jausti gėdą, praranda pasitikėjimą savimi, o tai labai dažnai neleidžia kokybiškai gyventi. Pradeda byrėti šeimos ir darbo santykiai, įvyksta socialinė izoliacija ir daug kitų neigiamų pasekmių.

Viena iš labiausiai paplitusių šlapimo nelaikymo priežasčių tai yra stresas, tai gali sukelti tam tikra trauma. Šlapimo nelaikymas moterims yra gydomas pačiais įvairiausiais būdais, priklauso nuo to kokia šlapimo nelaikymo forma jūs kamuoja. Tačiau su šia problema yra būtina kovoti, kad jūs galėtumėte jaustis pilnaverte moterimi, kuri nejaučia gėdos ir pasitiki savimi. Tai neturi tapti ta priežastimi, kuri jums sutrukdys gyventi kokybiškai.

Šiai dienai yra labai paplitę pratimai, kurie padeda treniruoti dubens raumenis. Jie laiko vienais iš paprasčiausių ir lengviausių būdų kaip galima ištreniruoti dubens raumenis. Tačiau yra ir kiti būdai, kurie padeda gyventi patogiau ir nejauti kamuojančio diskomforto. Kovojant su šia bėda jūs galite įsigyti tam skirtus įklotus, sauskelnes ir sauskelnes-kelnaites. Jie galės sulaikyti šlapimą vidutinio arba stipraus lygio. Šlapimo nelaikymas moterims dažnai kamuoja jau pagyvenusias damas arba po tam tikrų susirgimų arba operacijų. Šlapimo nelaikymas pasireiškia pačiais įvairiausiais simptomais. Taigi šią ligą jūs pastebėsite tikrai nesunkiai. Tačiau mes padėsime šioms moterims gyventi kokybiškiau, padėsime gyventi su šia nemalonia problema ir jumis rūpinsimės mielos moterys.