Prekės, kurios padeda vyrams kovoti su šlapimo nelaikymu

iklotai vyramsVisame pasaulyje daug vyrų kovoja su šlapimo nelaikymo problema. Esant tokiems rūpesčiams yra naudojami: įklotai vyrams, sauskelnės, šlapimo surinkimo maišai, ar blogiausiu atveju – kateteriai. Nors tokias prekes naudoti ir yra nesmagu, tačiau sergant šlapimo nelaikymu, jos tikrai labai praverčia. Tokios prekės, kaip sauskelnės, ar įklotai vyrams padeda išvengti gėdingų situacijų, padidina pasitikėjimą savimi ir tiesiog supaprastina gyvenimą. Prekių, skirtų kovoti su šlapimo nelaikymu yra gana nemažai, o pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų pačių ir ligos stiprumo:

  1. Įklotai vyrams ir sauskelnės. Jie panašūs į moterų įklotus (kuriuos jos naudoja menstruacijų metu). Galbūt vyrams ir yra keista juos naudoti, tačiau tai išties puiki prekė, nes įklotai padeda kontroliuoti kvapą, išvengti odos dirginimo. Įklotai vyrams užkerta kelią šlapimo nutekėjimui ant drabužių. Žinodami, kad esate apsaugotas – jausitės ramesni. Ar pasirinkti įklotus, ar sauskelnes, priklauso tik nuo Jūsų ligos stiprumo. Jei tiesiog kartais nevalingai išbėga šiek tiek šlapimo – pakaks tik įklotukų. Kartu su sauskelnėmis galima naudoti ir specialius apatinius. Vienos trumpikės gali būti skalbiamos, o kitos – vienkartinės. Jei pasirinkti yra sunku – kreipkitės į gydytoją, jis tikrai patars, kokios priemonės yra Jums tinkamiausios.
  2. Išoriniai kateteriai. Priešingai nuo naudojamų ligoninėse, šie veikia šiek tiek kitokiu principu, nes jie nėra įvedami į šlaplę. Šiuos kateterius kai kurie vyrai naudoja naktimis. Labai svarbu vadovautis kateterio instrukcija.
  3. Šlapimo surinkimo maišeliai. Tai plastikiniai maišeliai, kurie yra dedami prie kateterio. Didesnieji gali būti pakabinami prie lovos. Mažesnius galima nešiotis su savimi.
  4. Paklotai. Tai šlapimą sugeriantys priedai, kuriuos galima dėti ant lovos čiužinio, taip užtikrinant didesnę apsaugą.
  5. Jei žmogus guli sukaustytas lovoje – jam gali labai praversti pisuarai ir kiti tualeto atstojimo reikmenys. Tai yra paprasta plastikinė tara, į kurią žmogus gali šlapintis. Tai labai padeda ir tais atvejais, kai žmogui yra sunku greitai nueiti į tualetą. Šią prekę geriausiai yra laikyti po lova.