Dantų implantai tai puiki išeitis

Dantų implantai Kaune

Jei tikėsime  medicinos  statistika, visame  pasaulyje  tik 20 procentų žmonių gali pasigirti visiškai  sveikais  dantimis. Taigi  situacija   yra  tikrai labai prasta. Daugelis  apsilanko pas gydytoją  pačią paskutinę  akimirką, kai skaudantis dantis jau yra negydomas ir jį reikia pašalinti.  Jei mes tikėsime  šia statistika tokiu  atveju  ką  reikėtų   daryti , kad  būtų  galima pašalinti  šias problemas.  Dantų  nebuvimas labai  stipriai gadina  žmogaus išvaizdą. Kaip gi galima  išspręsti šią problemą?  Pats šiuolaikiškiausias dantų  protezavimo  būdas  yra  implantacija. Kas tai yra?  Kokius gi  privalumus turi dantų implantacija prieš kitus metodus?  Kaip  tinkamai pasirinkti   stomatologijos  kliniką savo  dantų  gydymui?  Tarkim pacientas neturi vieno danties ir jis  nori  įsidėti protezus.  Jei tai būtų daroma kaip senais laikais tokiu  atveju reikia  pagaląsti du  kaimyninius  dantis, pašalinti nervus,  užplombuoti  kanalus ir padaryti tiltelį.  Atitinkamai protezas  laikytis  ant šalia esančių  dantų.  Faktiškai  šios procedūros metu  kaimyniniai dantys yra  sunaikinami ir jie  miršta.   Vyrauja nuomonė, kad vėliau dėl to jie  greičiau iškrenta. Kai  yra  atkuriamas  vienas  dantis, žmogus rizikuoja prarasti dar vieną.  Tai yra  labai  nemaloni perspektyva.  Tačiau  visa laimė, kad yra  tam tikra  alternatyva. Galima  ir nesugadinti kaimynystėje  esančių sveikų dantų, kadangi  yra dantų  implantai  Kaune.  Jūs  manote, kad tai yra  labai brangu?  Vieno  implanto  įstatymas jums  kainuos  brangiau, nei  tiltelio darymas. Tačiau esant šiai  situacijai pacientas  turi pats spręsti  ką jam geriau pasirinkti. Taigi  kas yra tas implantas?

Implantas tai yra tarsi  titano  varžtas, kuris yra  įstatomas į kaulo  audinį.   Tada, kai  implantas prigis, kai jis  suaugs  su kaulu jis  bus  pritvirtinamas  su varžtu.  O vėliau ant tokios  galvutės  bus   sumontuojama  keramikinė karūnėlė.  Pati implanto statymo operacija  užtrunka  apie 20 minučių, tačiau karūnėlė  turi  būti    įstatoma  tik praėjus  tam tikram laikui  nuo 2 iki 6 mėnesių.  Dantų implantai Kaune gali  būti naudojami  atliekant įvairias protezavimo rūšis. Tačiau iš esmės visos  šios konstrukcijos  gali būti  skirstomos  į kelias  grupes, tai yra nuimami  ir  nepašalinami.  Nenuimama  konstrukcija yra  labai paprasta, kadangi keramikinė   karūnėlė  yra  montuojama  ant  implanto  galvutės. Nuimama  konstrukcija  yra  sudėtingesnė, kadangi  ant  implanto  yra fiksuojamos  tam tikros dalys ant kurių  vėliau yra tvirtinamas protezas.  Egzistuoja  kelios  dantų implantų  rūšys, kurios tarpusavyje  skiriasi  forma, dydžiu,  prigijimo  būdu, galimybe  nešti  krūvį ir kitomis savybėmis.  Implantai gali būti šakniniai.  Būtent ši rūšis  yra naudojama  dažniausiai. Tai yra  tam tikras  cilindras.  Lengvai įstatoma, ne tik tuo atveju jai  danties  kaulo audinys  turi pakankamus dydžius. Priešingu   atveju  gali būti  reikalingas  kaulo  auginimas.

Dantų implantai Kaune taip pat  gali  pasiūlyti  plastinio  tipo konstrukcijas.  Jie  yra naudojami tuo  atveju jei pacientas turi labai siaurus kaulus. Tokie implantai užima  pakankamai  daug kaulinio  audinio apimties.  Jie yra  naudojami labai retai. Taip pat yra mišrūs implantai, kurie  suderina kelias implantų rūšis. Taip pat yra naudojami retai, kadangi yra sudėtingi  ir  didelių  gabaritų. Gali būti naudojamos  mini implantų grupės, kurios  pasižymi mažesniais dydžiais palyginus   su įprastais implantais. Taigi, kai yra  kalbama apie  dantų implantus dažniausiai yra pasirenkami  būtent šakniniai implantai, kadangi  jie yra patys  populiariausi. Jų statymas yra  atliekamas  su mažomis traumomis, yra labai maža tikimybė, kad organizmas  atstums  implantą, turi tinkamą  fiziologinę  formą, gali išlaikyti  labai rimtus  kramtymo  krūvius, jie  estetiški ir pasižymi patraukliomis kainomis.

Daugiau informacijos rasite čia.