Ką daryti, jeigu Jūsų vaikučiui skauda gerklę…

Kuomet suserga vaikai – jiems dėmesio reikia skirti kur kas daugiau nei suaugusiems. Kadangi jų organizmai nėra tokie tvirti, o ir imuninė sistema dažniausiai silpna – būtina net ir paprasčiausias ligas gydyti labai skubiai. Kaip gydyti gerklės uždegimą vaikui? Gana paprastai, kaip ir suaugusiam. Svarbiausia atidžiai rinktis vaistus ir užsitikrinti, kad pasveikęs vaikutis daugiau nebesirgs.

Gerklės uždegimą sukelia įvairios bakterijos ir virusai. Deja, jeigu suserga kūdikis – pastebėti problemą yra gana sunku, kadangi mažieji negali pasakyti, kokie skausmai juos kankina.

Gydyti vaikutį reikėtų panašiai kaip ir suaugusį asmenį, tik reikia nepamiršti, kad kai kurie vaistukai jam gali būti per stiprūs, taigi nepirkite nežinodama. Dažniausiai vaistininkai gali patarti, kurie tinka labiausiai ir kokie mažučiui padės sėkmingai paveikti. Rekomenduojami nestiprūs, tačiau labai veiksmingi purškalai. Jie taip pat sudrėkina gleivinę, taigi panaikina labai nemalonų niežulį. Nepamirškite, kad sergant gerklės uždegimu reikia gerti ypač daug skysčių.

Vaikučiui taip pat padarykite gerklės masažą, kadangi jie gali bent jau minimaliai sumažinti labai nemalonius skausmus. Masažą daryti geriausia su šiltais pirštais, kadangi šiluma teigiamai veikia skausmą. Jis paprasčiausiai išnyksta ir vaikas pasijaus geriau, nustos verkti.

Taip pat rekomenduojame duoti kuo daugiau natūralių arbatų, kurios yra vos šiltos. Tai pats geriausias būdas kovoti su bakterijomis bei virusais, kurie vaikui sukelia skausmą. Puikiai į arbatas tinka ir medus, kuris intensyviai kovoja su piktadariais gadinančiais Jūsų vaikučiui nuotaiką.

Reikia akcentuoti, kad puikiai padeda ir česnakas, kuris labai dažnai įvardijamas kaip geriausias sprendimas galintis apsaugoti nuo visų ligų. Galit jį įtrinti į maistą tokiu atveju, jeigu vaikutis labai nemėgsta. Taip pat naudinga česnaką duoti ne tik tada kai vaikas serga, tačiau reguliariai. Tuomet ir gerklės uždegimas nebebus baisi liga.

Kaip gydyti gerklės skausmą jeigu juos skundžiasi vaikas? Imkitės įprastu natūralių būdų ir tuo pačiu pasikonsultuokite su gydytoju ir įsigykite kokybiškus vaistukus, kurie tinka vaikui.