Vyriški įklotai padės patirti gyvenimo džiaugsmą

vyriški įklotaiVyriški įklotai. „Kas per nesąmonė?“ – tokį klausimą užduos kiekvienas ar kiekviena, kurie jau yra įpratę, kad pasaulyje daugelį metų egzistuoja tik moteriški įklotai. Dailiosios lyties atstovės yra dėl savo prigimties priverstos juos naudoti, o štai kam reikalingi vyriški įklotai, kol neteko susidurti su šlapimo nelaikymo problemomis, atrodo kažkas iš nerealių daiktų pasaulio. Tačiau šios higienos priežiūros priemonės iš tiesų egzistuoja ir suteikia nemažai patogumo kasdieniškame gyvenime. Tiems, kurie dar nežino ir nesinaudoja, nors yra tam būtinybė bei tiems, kas turi su šlapimo nelaikymu susijusių problemų, suteiksime daugiau žinių apie vyriškus įklotus.

Vyrų šlapimo nelaikymo priežastys

Šlapimo nelaikymas – tai nevalingas, nekontroliuojamas šlapimo ištekėjimas  kai sutrinka tinkama šlapimo pūslės veikla.  Sąmoningai žmogus gali ištverti net tam tikrą laiką, kuomet ji prisipildo šlapimo, tačiau, kai prarandama šlapimo pūslės kontrolė, žmogus net nejaučia, kaip mažesnis ar didesnis  šlapimo kiekis išbėga į apatines kelnaites. Kokia tuomet savijauta? Net neverta ir kalbėti – juk tai atsitinka ne mažam vaikui, kuris tai įvardina kaip „bėdą“. Suaugusiam vyrui toks nutikimas prilygsta pasaulinei bėdai, dėl kurios sutrinka to žmogaus gyvenimo kokybė, jis negali gyventi pilnavertiško gyvenimo, tampa uždaras, vengia bendravimo, nes nuolat galvoja apie savo negalavimą. Šlapimo nelaikymo intensyvumas gali būti nuo kelių lašų retkarčiais iki nuolat ištekančio šlapimo.  Tokia psichologinė būsena ilgainiui paveikia nervų sistemą ir štai kaip net menkas šlapimo lašelis gali sugriauti suaugusio, brandaus vyro gyvenimą. Medikai yra pateikę tokią statistiką, jog apie 10–20 proc. stipriosios lyties atstovų po prostatos pašalinimo operacijos išsivysto nepageidaujama ir daug nemalonumų kelianti komplikacija – nuolatinis šlapimo nelaikymas. Kadangi su prostata bėdų turi dažnas vyresnio amžiaus vyras, todėl nė vienas jų nėra apsaugotas nuo nevalingo šlapimo ištekėjimo. O štai dažniausiai vyrai išgyvena dėl šios šlapimo nelaikymo priežasties – padidėjusios prostatos, kuri kliudo šlapimui pratekėti šlapinimosi proceso metu. Šiam negalavimui gydyti yra įvairių medicinos priemonių, medikamentų, mankštos pratimų, apie ką informuoja ligonį gydantys medikai, tačiau ne visuomet tai yra veiksminga. Net ir tuo ilgokai trunkančiu gydymosi periodu kažkaip vyrui reikia aplinkinių akyse išlikti inteligentišku, kokiu buvo kelis dešimtmečius, ramiu, kaip šia charakterio savybe žavėjo aplinkinius nuolat, o ne priešingybe, kokiu gali paversti vos keli nevalingi šlapimo lašeliai.

Šlapimą sugeriančios priemonės

Kiekvienas tokius potyrius išgyvenantis vyras gali pagal individualią būklę pasirinkti šlapimą sugeriančias priemones, kurios nė vienam iš pašalinių neleis sužinoti apie menką to žmogaus „bėdą“. Įvertinus vyro aktyvumą galima rinktis iš šių priemonių:

  • urologinių įklotų (aktyviausiems);
  • urologinių anatominių įklotų (pusiau aktyviems);
  • sauskelnių – kelnaičių (pusiau aktyviems);
  •  juostinių sauskelnių (pusiau aktyviems);
  • sugeriančių anatominių sauskelnių (gulintiems, pasyviems).

Anatominiai vyriški įklotai sugeriamumu nė kiek nesiskiria nuo sauskelnių, tačiau savo dydžiu, forma, apimtimis yra visiškai kitokie ir neprilygsta sauskelnių dydžiui. Kadangi anatominiai vyriški įklotai gaminami 12-kos skirtingų sugėrimo lygių, todėl kiekvienas vyras gali juos sau pritaikyti pagal individualų poreikį. Vyriškuose įklotuose esanti „Odour system” sugeria nemalonius kvapus, o tai pašalina nepaprastai daug nejaukių situacijų. Įklotų šonuose esantys raukiniai neleidžia šlapimui pratekėti pro šonus ir saugo jį paskirstant viduje, o tuo pačiu metu švelnus, orui laidus vyriškų įklotų paviršius saugo odą nuo sudirgimo.