Vaistinė – ligonio pagalbininkė

Vaistinė ne vienam iš mūsų yra padėjusi sunkią valandą. Juk kad ir kaip saugome savo sveikatą, stipriname imunitetą, sportuojame, o vis tiek susergame, gal niekuo rimtu, bet kokią slogą tikrai pasigauname žiemos metu. Mažai kam pasiseka žiemą atsilaikyti nuo šaltuko padarinių. Vaistinė – ne parduotuvė, bet joje daug žmogui reikalingo! Tai ne tik vaistai, bet ir grožio priemonės, vitaminai, slaugos priemonės, netgi skanėstai. Grožio priemonėms galima priskirti kosmetiką. Dažniausiai vaistinės prekiauja ekologiška kosmetika, nes vaistinė juk bando padėti gyventi sveikai, rūpintis savimi ir savo artimaisiais. Grožio priemonės, radamos viastinės lentynose:

  • Šampūnai (nuo pleiskanų, pažeistiems plaukams);
  • Veido kremai (dieniniai, naktiniai, drėkinamieji, maitinamieji);
  • Rankų kremai normaliai arba labai jautriai odai;
  • ir daugelis kitų.

Ekologija žmogui yra vis svarbesnė, nes spauda rūpinasi,, kad žmogus sužinotų apie jos teigiamą naudą išvaizdai ir sveikatai. Ekologiškos grožio priemonės ypatingai domina tuos, kurie pasižymi dažnomis alergijomis. Mat ekologiškoje produkcijoje naudojamos tik natūralios medžiagos, kurios neturi alergenų. Pasitaiko, kad vaistinė gali pasiūlyti geresnių kosmetinių priemonių nei kosmetikos parduotuvės, todėl vaistinemoterys, būdamos grožio ekspertėmis, vaistinės neaplenkia, o užeina į vidų. Pasikonsultuoja su vaistininkėmis ir nusiperka reikalingą prekę. Jei parduotuvėje žmogus prisiperka net ir tai, ko jam nereikia, tik dėl užgaidos, tai gera vaistinė pasirūpina, kad jos klientas neprisipirktų nereikalingų medikamentų. Juk vaistininkai – medikų dešinioji ranka.

Toliau – vitaminai. Jų dažniausiai žmogus ieško nusipirkti po ilgo žiemos sezono, kai organizmas būna kiek apsunkęs ir  išsekęs. Vitaminai padeda organizmui atsigauti, pasistiprinti ir net pabėgti nuo peršalimo, jei imuniteto stiprinimu susirūpinama laiku. Juk pavasaris, tai metas, kada pajautus pirmąją šiltesnę saulutę norisi nusimesti striukę. Tačiau žmonės nepagalvoja apie tai, kad vėjas dar yra pavojingas ir vėsus, greitai perpučia ir žmogus jau turi gripą ar slogą. Tada savo klientams skuba padėti vaistinė, todėl galima teigti, kad vaistinė – ligoniukų pagalbininkė, o jei tiksliau, tai vaistininkai. Jie išklauso sveikatos negalavimus ir rekomenduoja priemones, kurios gali padėti, jei paprašo pigesnio preparato, maloniai parduoda, netgi pačios pasako, kurie variantai pigesni ar kuriuos labiau perka.

Kalbant apie slaugos priemones, tai jų yra įvairių: paklotai, įklotai, sauskelnės suaugusiems ir pan. Negalima atmesti to fakto, kad ne visi šeimos nariais gali savimi pasirūpinti. Būna šeimose senyvų žmonių, būna, kad gimdyvės po gimdymo turi problemų dėl šlapimo nelaikymo, o kartais atsitinka nelaimių ir šeimoje vienas iš narių tampa neįgalus, paralyžiuojamas po insulto ar infakrto ir tada yra prikaustytas prie lovos. Liūdna, bet tada tik vaistinė padeda parduodama slaugos priemones. Kur kitur jų įsigysi? Tik vaistinė yra tiekėja. Žinoma, galima prekes pirkti ir internetu, bet taip pat iš internetinės vaistinės. Ten prekės patikimos ir praktiškos. Be to, žinome, kad neretai gudrybes taiko jaunų šuniukų / kačiukų augintojai, kurie pratina gamtinius reikalus savo augintinius atlikti ant palučių. Visa gudrybė tame, kad vet. Parduotuvėse ar prekybos centruose palutės gyvūnėliams yra brangios, o vaistinė žmogui skirtas palutes parduoda pigiau. Galimi įvairūs dydžiai tokių paklotukų. Todėl perkant nedidelius jie puikiai tinka gyvūnams. Gerai sugeria, grindys lieka sausos.

Galiausiai – grįžtame prie skanėstų. Kokius skanėstus parduoda vaistinė?

Tai gali būti:

  • hematogenas;
  • vitaminas c;
  • gliukozės tabletės.

Vaikai šias prekes mėgsta vartoti ir jaučiasi tarsi apdovanoti, jei kantriai kartu su mama išstovėję vaistinėje esančioje netrumpoje klientų eilėje būna mamos apdovanoti skanėstu.