Termometrai

termometraiAtsakomybė prasideda nuo temperatūros  išmatavimo.  Labai atidžiai atkreipkite dėmesį į tai kokius signalus jums siunčia  organizmas.  Žvelgiant iš medicininės pusės kūno temperatūros matavimas yra svarbiausias jūsų sveikatos būklės rodiklis.  Sergant daugeliu ligų gydymo efektyvumą galima stebėti pagal temperatūros pokyčius reguliariai ją  matuojant su termometro pagalba. kadangi įprastai sergant tam tikromis ligomis pasikeičia bendra kūno temperatūra.  Kitaip nei yra paplitusi nuomonė vienos normalios temperatūros nebūna, kadangi kūno temperatūra priklauso nuo fiziologinio aktyvumo ir psichologinės žmogaus būsenos dienos bėgyje, paros laiko ir net vietos kur vyksta temperatūros matavimas. Visą tai reikia  įvertinti.  Medicininiai  termometrai turi būti aukštos kokybės prietaisai, kurie savyje turi suderinti šiuolaikiškas technologijas, jie turi būti testuoti tarptautiniais tyrimais. Termometrai turi temperatūrą parodyti maksimaliai tiksliai ir visi duomenys turi būti maksimaliai patikimi naudojant mikro kompiuterines technologijas.  Termometrai  atlieka vidinį testą po įjungimo, kad būtų užtikrinta jog gauti duomenys bus teisingi. Šiais laikais patys populiariausi  yra elektroniniai termometrai, kurie jau keičia gyvsidabrio termometrus, kurie yra pavojingi. Termometrai yra skirstomi į kelias rūšis:

 • Mechaninius, jų pagrindas yra  bio metalinės plokštelės  formos pasikeitimas;
 • Skaitmeniniai-indikacija yra atliekama skaitmeniniame ekrane;
 •  Elektroniniai, jo pagrindas yra aparatinis  matavimo mechanizmas, kuris apdoroja ir pateikia informaciją;
 •  Optiniai, temperatūros matavimas vyksta įvairių temperatūros lūžių matavimui.

Termometrai jums  padės išmatuoti  temperatūrą  greitai ir be jokių klaidų.  Uždegiminės ligos labai dažnai yra lydimos pavargimu, skausmais  ir taip pat temperatūra. Kad jūs geriau kontroliuotumėte savo ligos eigą yra būtina 2-3 kartus per dieną kas 4-6 valandas matuoti temperatūrą. Geriausia, kad temperatūra būtų matuojama tuo pačiu laiku, toje pačioje vietoje, kad būtų galima sulyginti gautus rezultatus. Infraraudonųjų spindulių termometrai matuoja temperatūra su   infraraudonųjų spindulių sensoriaus pagalba, jis puikiai tinka šiai procedūrai, kadangi  šis termometras bene tiksliausiai matuoja temperatūrą.  Termometrai   jūsų kūno temperatūrą išmatuos labai tiksliai ir greitai.  Pagrindinis skaitmeninių termometrų skirtumas nuo  gyvsidabrio termometrų yra  saugus naudojimas, kai yra matuojama temperatūra, greitas temperatūros išmatavimas, patogu matuoti temperatūrą,  ji yra išmatuojama kur kas tiksliau.  Taip pat yra labai populiarūs termometrai, kurie yra sudedami.  Skaitmeniniai termometrai išmatuoja įvairių taip pat ir agresyvių terpių temperatūrą. Infroraudonujų spindulių termometrai puikiai tinka vaikų temperatūros matavimui, juk praktiškai visos mamos  susiduria su problema, kad reikia išmatuoti  vaikui temperatūrą ir ne kiekvienas vaikas jums  leis ją pamatuoti, tačiau infroraudonųjų spindulių termometras tai palengvins.  Šie termometrai pasižymi šiais privalumais:

 • Tai yra saugūs termometrai, kadangi jie neturi stiklo ir  gyvsidabrio;
 •  Taip pat galima išmatuoti temperatūrą net nepažadindami vaiko, kadangi  tam nėra reikalingas kontaktas;
 •  Higieniškumas, kadangi temperatūra gali būti matuojama be kontakto;
 •   Termometrai matuoja temperatūrą labai tiksliai. Visi termometrai yra patikrinami, kadangi maksimali paklaida gali būti ne daugiau kaip 0,2 laipsnio;
 •  Galima naudoti 2  temperatūros matavimo režimus( gali būti matuojama  kūno arba kitos terpės temperatūra);
 • Šis termometras yra lankstus;
 •  Jam yra suteikiama garantija;
 •  Be to, jis nepraleidžia vandens.

Laikas per kurį termometras išmatuos temperatūrą  bus 3-5 sekundės. Jei temperatūra bus  padidėjusi, tai termometras pradės skleisti specifinį garso signalą.  Jūs galėsite išmatuoti ne tik žmogaus kūno temperatūrą, tačiau ir įvairių paviršių temperatūrą ( tai vaiko maisto ir pieno).  Dabar įsigyti  termometrą yra paprasta jums tik reikia pasilankyti internetinėje vaistinėje  efarma.lt.