Hialurono rūgštis

Home-Health-Hyaluronic-Acid-Moisturizing-Cream-Fragrance-Free-318858120567Sąnarių skausmai ir senstanti, besiraukšlėjanti oda – tai yra ženklai, kad mes senstame. Tačiau, ar žinote, kad dabar yra toks naujas gaminys, o tiksliau natūralus junginys, kuris galėtų suteikti naudą, šioms dviems skirtingoms, su mūsų kūnais, susijusomios, problemomis? Tai yra hialurono rūgštis.

Hialurono rūgštis yra glikozaminoglikanas. Tai labai ilgos grandinės disacharidai (cukrus), kuriuose yra visų jungiamųjų audinių, kurie yra atsakingi už drėgmės išsaugojimą. Su amžiumi hialurono rūgšties lygiai gali kristi net ir 50 procentų. Taip pat taip gali nutikti ir jaunesniems asmenims, pavyzdžiui tokiu sezonu, kaip ruduo. Prie viso to prisideda ir genetika, rūkymas, magnio ir cinko trūkumas organizme. Visa tai papspartina visą šį praradimą. Tačiau tai nutinka mums visiems vistiek tam tikru laipsniu ir metu. Viso to rezultatas? Prasčiau dirbantys kūno sąnariai ir senstanti oda. Štai todėl šiais laikais ir yra papildomai naudojama hialurono rūgštis, kad būtų galima bent kiek sustbadyti visus šiuos procesus.

Hialurono rūgštis skatina sąnarius būti sveikesniais. Vienas iš daugiausiai tiriamųjų šio natūralaus junginio privalumų yra tas, kad yra stipriai sumažinami sąnarių skausmai. Šio produkto veiksmingumas šioje srityje yra nuostabus, nes hialurobno rūgštis labai koncentruotai kaupiasi keliuose, klubuose ir kituose judančiuose sąnariuose. Tai yra pagrindinė sudedamoji dalis, kuri yra kremzlėje ir kaip sinovinis skystys. Taip yra sukuriamas storas, tarsi drebučių sluoksnis, kuris ir sutepa ir apsaugo kremzles.

Sinovijos skystys ir kremzlės kartu veikia kaip amortizatoriai, kurei gali atlaikyti milžinišką dėvėjimąsį ir plyšimą. Tačiau, kai mus kamuoja koks nors sąnarių skausmas, artritas, pavyzdžiui ir panašiai, tai tada reiškia, kad mūsų kūne yra labai nedidelė hialurono rūgšties koncentracija, todėl sinovijosskystis tampa mažiau klampus ir kremzlės mažiau produktyvios.

Jau metų metus ortopedai naudoja hialurono rūgštį. Ją deda tiesiai į sinovijos vietas ir artrito jungtis ir tokiu būdų yra mažinamas skausmas ir uždegimas.toks gydymas šiaip jau yra labai naudingas, tačiau jo efektyvumo, daugelis žmonių vis dar privengia injekcijų.

Laimei, dabar jau yra sukurta ir šio produkto geriamosios tabletės. Taip yra padidinama apsauginių medžiagų natūrali organizmo gamyba. Tai yra puikus ir neinvazinis gydymosi būdas. Tai ypač veiksminga daryti tiems, kasserga artritu, ar kokiomis nors dar kitomis sąnarių ligomis. Atlikti tyrimai tyrė pacientus, kurie sirgo osteoartritu. Jiems buvo duodama dumėnesius iš eilės, kasdien gerti po 80 miligramų hialurono rūgšties. Buvo išsiaiškinta, kad jų skausmai tikrai sumažėjo.taip pat buvo atliekami ir didesni tyrimai, pavyzdžiui, reikėjo metus laiko naudoti po 200 miligramų hialurono rūgšties. Tai buvo raumenų stiprinimo ir pratimų programa. Skausmas labai stipriai sumažėjo, padidėjo viso kūno raumenų ir kūno standumas. Taip pat ir pagerėjo visas kasdienis gyvenimas apskritai.

Hialuron rūgštis taip pat padeda mums išsaugoti savo išvaizdą. Rezultatas yra sveika ir jaunatviška oda. Taip yra todėl, kad šis natūralus junginys yra esminis odos sudedamasis komponentas. Dėl to oda skatina ir kolageno gamybą. Šis produktas yra dedamas į veido kremus, tačiau neretai plastikos chirurgai dar ir daro tokias injekcijas mūsų odoje. Tai tikra naujovė kosmetikos pasaulyje, kadangi tai padeda mums sumažinti savo veido raukšles. O kokia gi moteris dabar nenori būti graži? Pasikonsultuokite su savo gydytoju, arba nuvykite pasikonsultuoti į kutį nors plastikos chirurgijos centrą ir tada galėsite tvirčiau ir geriau pagalvoti, ar Jums to tikrai reikia.