Šlapimo nelaikymas naktį gali būti gydomas

Šlapimo nelaikymas naktį

Šlapimo nelaikymas naktį tai yra pakankamai populiari problema, kur gali kamuoti tiek vaikus, tiek ir suaugusius. Kaip taisyklė, dažniausiai  žmones kamuoja  būtent naktinis šlapimo nelaikymas. Šlapimo nelaikymas naktį pas vaikus tai yra labai populiarus reiškinys, tačiau jei jis nesibaigia, kai jūsų vaikui jau treji metai, tai gali liudyti apie  ligos požymius, kurios simptomas  yra nevalingas šlapimo išsiskirimas  miego metu.  Vaikai šia liga serga, kadangi jų sistema gali būti nepakankamai išsivysčiusi. Tokiu būdu smegenys nespėja gauti signalo iš šlapimo pūslės ir gali netinkamai jį interpretuoti. Šlapimo  nelaikymas naktį vaikams taip pat gali būti  ir chroniškas, jis  gali būti susijęs  su šlapimo pūsle arba šlapimo takais. Jokiu  būdu neverta pamiršti ir apie psichologines šios ligos priežastis. Labai dažnai toks šlapimo nelaikymas gali būti susijęs su emociniu fonu, priežastis gali būti nervinga aplinka šeimoje, depresija arba  sudirgimas, kuris ir priverčia vaiką šlapintis į lovą. Gali būti pirminis  ir antrinis šlapimo nelaikymas. Ir pirminio ir antrinio susirgimo  priežastis gali būti šlapimo takų infekcija, peršalimas, psichologiniai faktoriai ir genetiniai sutrikimai. Tačiau šlapimo nelaikymas naktį gali kamuoti ir suaugusius, kaip ir  vaikus. Šiuo atveju tokį negalavimą gali pašalinti net kelios medicinos rūšys tokios kaip  ginekologija, urologija ir net neurologija. Pas suaugusius ši liga gali atsirasti dėl kelių priežasčių.

Visų pirma, tai yra jūsų hormonų pakitimas. Organizmas  pasikeičia,  ryšiai tarp smegenų ir vidaus organų silpsta, todėl gaunamas rezultatas yra tas, kad naktį norėdamas šlapintis žmogus gali tiesiog nesureaguoti ir pradės šlapintis naktį, miego metu. Šlapimo nelaikymas naktį pas moteris yra susijęs su tuo, kad nusilpsta moters  dubens raumenys.  Gali būti daugybė priežasčių, pradedant nuo raumenų pažeidimo ir baigiant dubens srities koordinacijos sutrikimais. Be to,  šlapimo nelaikymo priežastimi  naktį gali tapti ir infekcinės ligos. Labai dažnai tai pasireiškia pagyvenusiame amžiuje, kai  infekcija  blogina šlapinimosi funkciją. Taip pat viena iš priežasčių gali būti žarnyno funkcijos sutrikimas, toks  kaip reguliariai pasikartojantis vidurių  užkietėjimas. Labai dažnai taip  nutinka, jei žmogus vartojo didelį kiekį alkoholio, tokiu  būdu sumažėja šlapimo pūslės sienų jautrumas. Be to, šlapimo nelaikymas naktį  vyrams gali  atsirasti dėl chirurginės prostatos operacijos. Jei yra pažeistos nugaros arba galvos smegenys gali sutrikti ryšys tarp šlapimo pūslės, tai atitinkamai taip pat sukelia šlapimo nelaikymą naktį. Kaip taisyklė, daugelis šlapimo nelaikymo ligų gali  sukelti ir  kitus nemalonius negalavimus.

Šlapimo nelaikymas naktį visada  atsiranda dėl anksčiau paminėtų priežasčių. Žinoma, kartais  nutinka ir taip, kai  tokio nelaikymo priežastis gali  būti ir kitokia, tai gali būti stresą ir įtampą sukelianti  situacija. Prieš tai, kai jūs sužinosite kaip turi būti gydomas  šis negalavimas yra būtina atlikti tyrimus ir išsiaiškinti kokia yra tikroji  negalavimo priežastis. Tai yra ypatingai svarbu, kadangi šlapimo nelaikymas naktį gali būti gydomas  ir pigiais būdais, bei liaudiškais  gydymo metodai, tačiau yra būtina tiksliai žinoti kas sukėlė tokį negalavimą. Verta  paminėti, kad šią ligą yra įmanoma pagydyti praktiškai visais  variantais. Gydymas gali  būti  vaistinis, chirurginis ir fizioterapijos  būdu. Žinoma, gydymą turi paskirti gydytojas priklausoma nuo to kokia priežastis  sukėlė tokį negalavimą. Profilaktiniais tikslais yra rekomenduojami  fiziniai pratimai, kurie sustiprins mažojo dubens raumenis.  Chirurginis  gydymo būdas yra  būtinas tuo atveju jei jūs negavote teigiamo rezultato bent pusę metų.